DZIAŁANIA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Pluszowe misie zagościły też w piątek w bibliotece szkolnej

W te mroźne zimowe wieczory, miękka przytulanka i ciekawa ksiażka, to najlepsze, co możecie zrobić

Zapraszamy!

„Dzień postaci z bajek”

W poniedziałek 13 listopada w bibliotece szkolnej spotkali się najmłodsi specjaliści od bajkowych bohaterów. W ramach świętowania Dnia Postaci z Bajek uczniowie klas I-III rozwiązywali bajkowe łamigłówki, a nasi wolontariusze czytali w świetlicach najpiękniejsze baśniowe historie.
Zapraszamy wszystkich spóźnialskich na bajkowy quiz do biblioteki!

Dzień Niepodległości świętujemy również w bibliotece szkolnej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym patriotycznym księgozbiorem!

„Nowości w bibliotece”

Drodzy uczniowie!
W naszej bibliotece pojawiły się świeżutkie nowości. Wszystko dzięki hojności Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu.
Darczyńcy dziękujemy, a Was, drodzy czytelnicy, zapraszamy do zapoznania się z nowościami! W przyszłym tygodniu czeka Was też wyzwanie związane z książkowymi nowinkami.

„Klub pożeraczy książek”

W naszej bibliotece trwa akcja Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka, w ramach której możecie zdobywać kolejne poziomy w klubie Pożeraczy Książek.
Możecie przystąpić w dowolnym momencie. W klubie znajdzie się miejsce dla wszystkich!

Przerwa na czytanie

We wtorek 31 października w naszej szkole odbyła się Przerwa na czytanie. Zachęciliśmy uczniów do czytania podczas przerwy, a nasze ósmoklasistki czytały na głos tym, którzy dopiero poznają literki. #przerwanaczytanie

W piątek (8 września) w naszej szkole odbyło się Narodowe Czytanie.
Szkolny korytarz na kilka przerw zamienił się w niemeński brzeg, a nasi uczniowie cofnęli się do odległych czasów Jana i Cecylii.

Drodzy uczniowie!
Nasza biblioteka przystąpiła w tym roku do programu Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka.
O zbliżających się akcjach będziemy na bieżąco informować.
Zachowajcie czujność!