Ogłoszenia Szkolne

Informujemy, że dzisiaj klasy 6 i 8 otrzymały zestawy podręczników.
Do piątku uczniowie - na drukach pobranych z biblioteki - zgłaszają wszelkie uszkodzenia podręczników, które były użytkowane w poprzednich latach.

Regulamin wypożyczania i udostępniania podręczników znajduje się na stronie szkoły.

Pozostałe klasy otrzymają podręczniki w późniejszym terminie. Dzień wcześniej klasy zostaną poinformowane.

Drodzy Uczniowie,
serdecznie zachęcamy do aktywnych dojazdów, na rowerze, hulajnodze, rolkach, wrotkach, deskorolce, do naszej szkoły, a tym samym włączenia się do kampanii Rowerowy Maj - DOGRYWKA! Jest ona kontynuacją akcji Rowerowy Maj i odbędzie się w dniach 7-22 września 2023 roku. 100 najbardziej aktywnych w kampanii klas otrzyma nagrodę w postaci grupowego vouchera do Kina Nowe Horyzonty na seanse przygotowane w ramach tzw. rowerowego kina.
Osoby które danego dnia przyjechały do szkoły, zgłaszają ten fakty swoim wychowawcom.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego prowadzone w tej placówce szkolnej. Lekcje skierowane są zarówno do dzieci najmłodszych, dopiero rozpoczynających przygodę z językiem obcym, jak i tych najstarszych, przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty i innych wyzwań.
Zajęcia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 18 prowadzimy już od wielu lat, a uczniowie uczęszczający na nasze kursy pomyślnie zdają egzamin ósmoklasisty, uzyskując nawet maksymalną ilość punktów.

Prowadzone zajęcia dostosowujemy do planu lekcji dzieci. Najmłodszych uczniów odbieramy ze świetlicy, a po zakończeniu również do niej odprowadzamy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefoniczny: 603 355 218.

Będę również obecna w holu szkoły w dniu zebrań z rodzicami.

WELCOME
Wioletta Gajdzińska-Patoła Tel. 603 355 218