
Klasy 6a i 6b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Pana Tadeusza. Uczniowie mieli okazję przenieść się na moment do minionych lat i uczestniczyć w warsztatach historycznych.
Ułatwienia dostępu

Klasy 6a i 6b wybrały się na wycieczkę do Muzeum Pana Tadeusza. Uczniowie mieli okazję przenieść się na moment do minionych lat i uczestniczyć w warsztatach historycznych.

PRZYRODNICZY KALENDARZ ADWENTOWY

W grudniu nie próżnujemy i przygotowujemy się przyrodniczo do Świąt. 1 grudnia ruszyła I edycja PRZYRODNICZEGO KALENDARZA ADWENTOWEGO. Codziennie czeka na Nas będą wyzwania z biologii, geografii, fizyki, chemii, i informatyki. Trzymajcie za Nas kciuki
Prezentacja krajów azjatyckich

W ramach podsumowania działu o Azji Uczniowie klas 8 za pomocą materiałów plastycznych i pudełka po butach przedstawiali wybrany kraj azjatycki. Obok zapachów i produktów spożywczych zawierają m.in. informacje dotyczące środowiska, ludności, geozagrożeń a także charakterystyczne budowle.

Uczniowie w klasach 5 w ramach utrwalenia kolorów używanych na mapie hipsometrycznej, form ukształtowania terenu i ich przedziałów wysokości wykonywali swoje modele z plasteliny. Były doliny, wulkany, góry , kotliny o przełęcze.

Uczniowie klas piątych wraz z wychowawcami odwiedzili w dniu 5.12.2023 r. pałac w Pawłowicach, gdzie uczestniczyli w atrakcyjnych warsztatach, na których wykonywali zdobienie pierników, tworzenie i ozdabianie świątecznych szalików oraz specjalnie przygotowanych własnoręcznie zdobionych plecaków. W tym dniu było pełno śmiechu i dobrej zabawy.

Informacje i załączniki:
Wizyta w ZOO

27.11.2023 klasy 2 i 3 udały się do Wrocławskiego Zoo, aby dowiedzieć się czy różowe delfiny istnieją. My już znamy odpowiedź, a Ty?
W naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Plastyczny "LIŚCIAKI ".

Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców:
1miejsce - Pola Kocemba SP nr95
2 miejsce-Nikola Minkiewicz SP nr11
3 miejsce -Julian Jakubowski SP nr 9.
Wyróżnienia:
Kacper Łapawa- ZSP nr25
Maja Szlęk-ZSP nr18
Michalina Stasiewicz-ZSP nr 9
Alicja Żeliszewska-SP nr36
Hanna Sołtysik -ZSP nr18
Michalina Czech -SP nr75
Gratulujemy zwycięzcom.Zapraszamy laureatów do odebrania dyplomów i nagród od 29 listopada.
Aleksandra Badowska-nauczyciel świetlicy.
Galeria zdjęć
Tydzień zdrowego żywienia

Tydzień 13-17.11.2023 w naszej szkole minął pod hasłem zdrowego żywienia. Dzieci przez cały tydzień mocno się starały,aby w śniadaniówkach nie było czekolady.
Uwieńczeniem projektu było wspólne przygotowanie pysznego,zdrowego śniadania

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 18 we Wrocławiu, 53-630 Wrocław, ul. Poznańska 26