Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Olimpus

Laureaci  Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Olimpus

Mamy laureatów!

Z przyjemnością informujemy, że następujący uczniowie otrzymali tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Olimpus w sesji wiosennej:

• KLARA MIZERSKA kl.VIb - tytul laureata z biologii  13 miejsce w Polsce

• SZYMON SZLEPER kl. VIIb dyplom laureata z biologii 15 miejsce w Polsce

• BARTŁOMIEJ PAŃCZYSZYN kl. VIa dyplom laureata z geografii 12 miejsce w Polsce

Laureatom i wszystkim uczniom biorącym udział w Olimpiadzie gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.