Ułatwienia dostępu

Featured

Klasa 1 w Muzeum Przyrodniczm we Wrocławiu

Uczniowie klasy 1 odwiedzili Muzeum Przyrodnicze we Wrocławiu, gdzie mieli okazję podziwiać niezwykle ciekawe i piękne eksponaty przedstawiające świat zwierząt oraz przyrody.
Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały zbiory muzealne, poznając różnorodność gatunków oraz ciekawostki ze świata natury. Wycieczka była nie tylko świetną lekcją przyrody, ale też okazją do rozwijania ciekawości i zadawania wielu mądrych pytań. 🌿
Uczniowie wrócili pełni wrażeń, nowych wiadomości i inspiracji do dalszego odkrywania świata. To był bardzo udany i wartościowy dzień!

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 18 we Wrocławiu, 53-630 Wrocław, ul. Poznańska 26

Ta strona korzysta z ciasteczek.

Rezygnacja