
Uczniowie klasy 1 odwiedzili Muzeum Przyrodnicze we Wrocławiu, gdzie mieli okazję podziwiać niezwykle ciekawe i piękne eksponaty przedstawiające świat zwierząt oraz przyrody.
Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały zbiory muzealne, poznając różnorodność gatunków oraz ciekawostki ze świata natury. Wycieczka była nie tylko świetną lekcją przyrody, ale też okazją do rozwijania ciekawości i zadawania wielu mądrych pytań. 
Uczniowie wrócili pełni wrażeń, nowych wiadomości i inspiracji do dalszego odkrywania świata. To był bardzo udany i wartościowy dzień!


