Ułatwienia dostępu

Featured

EDUKACJA Z WOJSKIEM

Dnia 18.06.2026 w ramach programu Edukacja z wojskiem klasy 5a i 3b wzięły udział w specjalnie zorganizowanych zajęciach. Ich celem jest kształcenie w uczniach odpowiednich reakcji na nagłe sytuacje kryzysowe, podniesienie świadomości w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz ukształtowanie podstawowych nawyków i umiejętności z zakresu obrony i ochrony ludności.
W czasie lekcji uczniowie zapoznali się m.in. z zasadami alarmowania, sposobami szukania i wzywania pomocy, podstawami ewakuacji i schronienia, bezpieczeństwem cyfrowym oraz udzielaniem pierwszej pomocy.
Dziękujemy żołnierzom z 32 Batalionu Radiotechnicznego „Wrocław” za przeprowadzenie świetnych zajęć.

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 18 we Wrocławiu, 53-630 Wrocław, ul. Poznańska 26

Ta strona korzysta z ciasteczek.

Rezygnacja