Konkurs dla szkół od Praca.pl

Portal Praca.pl właśnie rusza z drugą edycją konkursu, do którego zostały zaproszone wszystkie szkoły w Polsce, proszę spojrzeć:

Temat konkursu to ‘Nauczycielem być – dlaczego wybrałem ten zawód?’ i by wziąć w nim udział należy:

• Napisać tekst (od 1 tys. do 3 tys. znaków wraz ze spacjami), który odpowie na pytanie konkursowe. Praca powinna być oryginalna i nigdzie dotąd nie publikowana,
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy,
  • Poinformować na stronie WWW szkoły o konkursie.

Każda szkoła może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Placówka, która wygra otrzyma bon wysokości 2000 zł do wydania na materiały edukacyjne. Dodatkowo, jeśli zwycięska szkoła zainstaluje na swojej stronie WWW bezpłatną wtyczkę od Praca.pl, to będzie mogła liczyć na dodatkowy bon wysokości 500 zł. Wtyczka jest dostępna pod następującymi adresami:

Ważne informacje:

• Rozpoczęcie konkursu 23.09.2024,
  • Termin realizacji zadania konkursowego 23.10.2024,
  • Ocena i wyłonienie zwycięzcy 31.10.2024,
  • Publikacja wyników konkursu 04.11.2024.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału!